• Telefon: +90 (224) 371 86 68  / +90 (532) 591 48 53
  • Adres: Yenidoğan Mh. Çamlıbel Sk. No:16/A Gürsu / Bursa
  • Sites:

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Çatı Tadilat Uygulamaları

Sample imageYaşadığımız mekanların çatı izolasyonun ve tesisatının sağlam olması mekanları problemsiz bir şekilde kullanmamıza sebep olur.
Bir çatı kaplamasının iki ana görevi vardır:
- Atmosfer koşullarından koruma
- Isı yalıtımı

Bir yapının çatı kaplaması, aynı duvarlar gibi, iç mekanı dış mekandan ayırma işlevini gören çok önemli bir parçasıdır. Hatta yağmur, rüzgar, kar, ultraviyole gibi tüm atmosfer etkilerine duvar elemanlarından daha açıkır. Bu sebepten dolayı çatılarda uygun özellikte bir su ve ısı yalıtımı yapılması tavsiye edil-mektedir. Bir mekanı yılın her döneminde daha konforlu hale getirmek ve ısı kayıplarını en aza indirerek yakıt tüketimini azaltmak üzere, Braas, farklı uygulama detaylarına göre farklı özelliklerde ısı yalıtım malzemeleri sunmaktadır.

Isı yalıtımı, yaşam konforunu arttırması açısından ve ısıtma-soğutma giderlerinde sağladığı ekonomi bakımından daima tavsiye edilir. Çatı altı, yaşam mekanı olarak kullanıldığında ise kaçınılmaz olarak ısı yalıtımı yapılmalıdır.
ÖZFORMAL YAPI DEKORASYON yeni çatı, çatı onarımı(çatı tadilatı), kiremit çatı, Shingle çatı(şıngılçatı),Eternit çatı, çatı kaplama levhası(onduline hr),panel çatı, teras çatı, gizli dere izolasyonu, baca dibi izolasyonu temel izolasyonu ve dış cephe izolasyonlarını garantili bir şekilde yapar..


ÖZFORMAL YAPI DEKORASYON ÇATI TADİLATLARIYLA İLGİLİ HER ÇEŞİT UYGULAMAYI,YARATICI VE TECRÜBELİ MİMARLARI VE PROFESYONEL EKİPLERİYLE GARANTİLİ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİR...

OZFORMALYAPI