• Telefon: +90 (224) 371 86 68  / +90 (532) 591 48 53
  • Adres: Yenidoğan Mh. Çamlıbel Sk. No:16/A Gürsu / Bursa
  • Sites:

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
İç Dış Cephe ve Bina Boyama

Sample imageFirmamız iç ve dış cephe boya, asma tavan, ara bölme, kartonpiyer sektöründe uzman kadrosu ile bireysel ve kurumsal pazardaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkatle değerlendirerek, müşterilerimize en uygun çözümleri yüksek kalite bilinciyle sunmaktadır.

Mekanlarınızın iç ve dış cephe tadilat,bakım,onarım,uygulamaları gibi ihtiyaçlarınızı profosyonel ekiple sorunsuz ve uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Yaptığımız başlıca boyama işleri:

İç mantolama, alçı sıva, saten astar, blok duvar, asma tavan, kartonpiyer, perdelik, alçı bölme, ve kemer oluşturma, ahşap boyama, cila, vernik, dolgu verniği, renkli vernikler, Avrupa cilaları, kapı ve pencere yağlı boyaları. Dış cephe boyaları, silikonlu dış cephe boyama, mantolama, strafor kaplama, perdahlama, dış cephe macunlama, pencere sütunları izolasyon bahçe duvarı boyama, bahçe çiti boyama. Dış cepheleriniz her çeşit ve her renkle, suya, neme dayanıklı boyalarla boyanır.

Sample image

İç Boyama

Sample image

İç Boyama

Sample image

İç Boyama

Sample image

İç Boyama

как оформить интерьер сруба в стиле ар-деко кондуктор для сборки мебели своими руками новый forester la на что обратить внимание при езде на автомоиле в темное время суток индийская мечеть как ухаживать за виноградом сорта лидия народный рейтинг тур опероторов. ярмарка мастеров-елочные игрушки грамотное название составных частей ботинка договор ренты эквалайзер сделал сам

OZFORMALYAPI BOYA İŞLERİ