• Telefon: +90 (224) 371 86 68  / +90 (532) 591 48 53
 • Adres: Yenidoğan Mh. Çamlıbel Sk. No:16/A Gürsu / Bursa
 • Sites:

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
KOMPOZİT DIŞ CEPHE KAPLAMA

 

1bahce

WPC-Ahşap Plastik Kompozit Deck ürünü dünyada son on yılın en çevreci ürünüdür. Çevre dostu olan WPC-Ahşap Plastik Kompozit Deckler, ahşap artıklarını değerlendirerek kereste yapımı için doğanın yeşili ormanların kesilmesini azaltmıştır.
Evinizin bahçesine döşeyeceğiniz Komwood Ahşap Kompozit Deck Profilin en az bir ağacı kesilmekten kurtardığını bilerek Komwood Deckleri kullanabilirsiniz. Komwood Ahşap Kompozit Deck profiller çevre dostu sağlıklı ve uzun ömürlü bir ürüdür.

30 yıldır plastik işleme sanayi tecrübesine sahip Çipitaş A.Ş boru ve profil üretimindeki bilgi birikimini bu kez de yeni bir ürünle müşterilerine sunmaktadır.
Komwood Ahşap Kompozit Deck (WPC) döşemede yapılmış son yeniliktir.

komlogo

1_s12Kompozit Deck

Komwood deck profiller farklı dört renk olarak sunulmaktadır.

*Renkler standart olup;

Hakiki ahşap ürünler gibi Komwood Ahşap Kompozit Deck profiller gün ışığına maruz kaldığında UV ışınlarının etkisi yüzünden bir miktar solabilirler. Solmanın hızı veya derecesi güneşin şiddeti yada çevre iklim şartlarına göre değişir. Komwood Ahşap Kompozit deck 'lerde solma asıl rengin bir alt tonuyla kalıcı halde sınırlanacak şekilde gerekli işlemler yapılmıştır.

Web sitemizde ki renkler ofset çalışmalardan dolayı orjinalden farklı gözükebilir.

WPC-Ahşap Plastik Kompozit ürünü dünyada son on yılın en çevreci ürünüdür. Çevre dostu olan WPC-Ahşap Plastik Kompozit Deckler, ahşap artıklarını değerlendirerek kereste yapımı için doğanın yeşili ormanların kesilmesini azaltmıştır. 
Evinizin bahçesine döşeyeceğiniz Komwood Ahşap Kompozit Deck Profilin en az bir ağacı kesilmekten kurtardığını bilerek Komwood'u kullanabilirsiniz. Komwood Ahşap Kompozit Deck profiller çevre dostu sağlıklı ve uzun ömürlü bir ürüdür.

 

 

Nitelikli ağaç talaşı ile orijinal Yüksek Yoğunluklu polietilen plastiğini firmamızca tescilli "TUODAC" karışımı formülü ile proses ederek elde edilen ham maddeyi standart bir teknoloji ile işleyen "sağlıklı ve uzun ömürlü ahşaptan da öte "Komwood" Ahşap Kompozit Deck profillerini üreten Çipitaş, açık alanda döşendiğinde bahçenizde farklı yaşamanın keyfini değerli müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.

komlogo

 • Komwood Açık Alan Deck Profilleri
 • Komwood Yarı Kapalı Alan Deck Profilleri
 • Komwood Modüler Zemin Döşemeleri
 • Komwood Eskitilmiş Yüzey ve Ahşap Baskılı Deck Profiller
 • komwood1komwood2komwwod5komwood3koomwood4

  KOMWOOD UYGULAMALAR

  Özellikle yazlık amacıyla oturulan deniz kenarındaki , bahçeli evlerin ,dağ tesislerinin yada otellerin teras ve balkonlarında boya,cila ve bakım istemeden yıllarca kullanılmaktadır.

  Yürüyüş yolları, köprüler

  komwoodyuruyus1komwoodyuruyus2komwoodyuruyus3

  Restoran, Cafe, Bar, Araçlara Kapalı Alanlar

  restoran1restoran2

  Marinalar,İskeleler

  Komwood deck tuzlu yada tatlı su alanlarında kullanılan uzun ömürlü profillerdir. Özel bakım gerektirmemesi, kolay döşenmesi, estetik görünümü, yağlanmanın temizlenmesi ,kıymıklanmaması dolayısıyla çıplak ayakla dolaşılması,kaymaması ve de sudan etkilenip çürümemesi cazip renkleri nedeniyle kullanım alanlarında Komwood deck' i lider ürün yapmaktadır.

  marina1marina2marina3marina4marina5marina6

  Havuzlar

     Havuzların bulunduğu alanların işleticileri yada kullanıcıları için en büyük risk kayma ve darbeden meydana gelecek hasarlardır. Ayrıca havuz etraflarının hijyen ve kuru bir yüzey görüntüsü de istenilen önemli şartlardır. Mermer yada seramik havuz etraflarına döşenirken su akıntı eğimi, yada yüzey çukurluğu veya zamanla zemin oturması gibi sorunlar nedeniyle üzerlerindeki suyu süzemezler.Bu kısımlar daima havuzların problemidir. Komwood deck profiller tüm özellik üstünlüğü ile havuz sevenlerin kurtarıcısıdır .Komwood deck profilleri kaymaz, su emmez, yosun tutmaz, kıymıklanmaz, çatlamaz, üstünden su süzülecek şekilde döşenir. 

  havuz1havuz2havuz3havuz4havuz5havuz6

   

   

  OZFORMALYAPI DIŞ CEPHE Dış Cephe Kaplama