• Telefon: +90 (224) 371 86 68  / +90 (532) 591 48 53
  • Adres: Yenidoğan Mh. Çamlıbel Sk. No:16/A Gürsu / Bursa
  • Sites:

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Yönetim Kurulu Mesajı

Hızla değişen dünya standartlarına başarılı bir şekilde uyum sağlamayı başaran şirketimiz, orta-üst ve üst gelir grubuna yönelik çağdaş
ve konforlu yaşam alanları oluşturmaktadır.

Şirketimiz; kurumsallığı, kurum kültür ve değerlerine sahip çıkan yetkin profesyonel kadroları, müşteri ve işbirliği yaptığı kuruluşlarla sistematik ilişkiler kuran yapısı ile sektöründe farklılık yaratmıştır.
Bu gelişmeler ışığında, prestijli projelerin altına imza atan bir şirket olarak anılmaktan kıvanç ve mutluluk duyuyoruz.

ÖzformalYapı  İnşaat Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti. olarak, alçı, alçıpan, alçıpan malzemeleri, metal asma tavan, taş yünü asma tavan, betopan,demontabl bölme duvar , izolasyon malzemeleri gibi inşaat, mimarlık ve dekorasyon sektörünün ihtiyaç duyduğu malzemelerin satışını gerçekleştiren 19 yıllık pazar tecrübesine sahip bir firmayız.

Bugüne kadar pek çok inşaat firması, alçıpan uygulayıcısı ve mimarlık şirketine malzeme sağlamış olan firmamız, satış faaliyetini güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışına sadık kalarak sürdürme çabasındadır.

Mimari ve Teknolojik gelişmeleri göz önünde bulundurarak, fiyat-güvenilir alışveriş anlayışıyla ince detayları düşünerek gerçekleştirdiği projeler ile her kesimden insanların beğenisini kazanmıştır.
Tüm konut projelerinde, rahatlık, yüksek yaşam kalitesi ve farklı iç dekorasyonları ile ön plana çıkarak, bulunduğu bölgeye katma değer sağlayan üstün nitelikli yapılar inşa etmektedir.
Hedefimiz, taşeron firmalarımız , konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz, müşteri ve tedarikçilerimiz ile örnek bir kurum olmak, kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren sektöründe lider bir firma haline gelmektir.

Özformal Yapı gelişimine katkıda bulunan tüm paydaşlara teşekkürlerimizi bir kez daha yineliyoruz.

Saygılarımızla,
ÖZFORMAL YAPI

Öz Formal  Yapı İnş. Dekorasyon olarak her alanda en iyi hizmeti vermeye hazırız.

Öz Formal  Yapı İnş. Dekorasyon olarak. Devamı...

İletişim Adresimiz

  • Adres: Yenidoğan Mh. Çamlıbel Sk. No:16/A Gürsu / Bursa
  • Tel: +(224) 371 86 68.
  • Cep: +(532) 591 48 53
  • ozformal@ozformalyapi.com


OZFORMALYAPI Hakkımızda